Biz Kimiz?

 

OYUN ÇAMURU 

ANS Teknoloji Hizmetlerinin yan kuruluşu olarak resmi hizmetine başlayan ''OYUN ÇAMURU'' kuruluşu ile birlikte kurumsallığa adım atmış, Kalite ve Dürüst Hizmet Anlayışını vazgeçilmez ilke olarak kabul eden, Misyonu; hizmetini verdiği her ürünün öncüsü ve lideri olmak. Vizyonu; adını ve hizmet anlayışını yurt dışında bilinir bir firma haline getirmek olan bir aile şirketidir.

 

Çağımızın en büyük endişesi haline gelen doğal yaşamdan uzaklaştığımız gerçeği ve gelecek nesillerle ilgili kaygılarımız ANS ailesi olarak bizleri yeni arayışlar ve çözüm üretme ihtiyacına sevk etti.

2012

Öncelikle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için üretilebilecek çözümleri araştırırken çocuklarımızın en büyük eğlencelerinden biri olan oyun hamurlarının içerdiği kanserojen maddeler gerçeği sonrası alternatif bir çözüm üretmeye karar verdik.

Doğası ile en mükemmel topraklarda yaşıyor olmamız en büyük avantajımızdı. Zengin kil kaynakları ile bilinen Kapadokya bölgesinde yaptığımız incelemeler sonrasında OYUN ÇAMURU'nu üretmeye karar verdik.

2013

Oyun hamurlarındaki zararlı maddelerin aksine Kil'in içinde barındırdığı faydalı mineraller sayesinde çocuklarımız hem oyun hamurlarıyla gerçekleştirebileceği tüm aktiviteleri gerçekleştirirken hemde daha sağlıklı ve faydalı bir oyunun içinde olacaklarını düşündük.

Uzun bir Arge çalışmasından sonra Kutu içeriği ve Tasarımını oluşturup gerekli tüm belge başvurularını gerçekleştirerek OYUN ÇAMURU'nu kurduk. Daha sonra tanıtımı ve belirli Anaokullarında gerçekleştirdiğimiz uygulamalı çalışmaların ardından imalathanemizde OYUN ÇAMURU'nun üretimine başladık.

2014

Mart 2014 itibari ile satışına başladığımız OYUN ÇAMURU'nun kısa süre içerisinde gördüğü ilgi ve talep ANS ailesi olarak ne kadar doğru bir karar verdiğimizi ortaya çıkartmıştır.

JoomShaper