Anne ve Bebek Fuarındayız

09-12 Ocak 2019 Tarihleri arasında CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan Anne Bebek ve Çocuk Fuarında Standımıza sizleride bekleriz..
Anne ve Bebek Fuarındayız

Kirlenmek her çocuğun en doğal hakkıdır.

Oysa Kilden Meydana gelmiş çamur bilinenin aksine kirletici değil temizleyicidir ! Vücuttaki zararlı toksinleri atmanıza yardımcı olurken aynı zamanda ölü deri tabakasını da yeniler.
Kirlenmek her çocuğun en doğal hakkıdır.

Gelecek nesillere taşınacak bir Armağan.

Oyun Çamuru; Çocuğunuzun ve sizin harcadığınız tüm emeği gelecek nesillere aktarabileceğiniz kalıcı bir aktivitedir, sadece bir oyun değil aynı zamanda sanatsal bir uğraştır.
Gelecek nesillere taşınacak bir Armağan.

 

Unutmayın mutlu bir çocuk geleceğe güvenle bakar. Daha mutlu ve daha sağlıklı bir gelecek için.... 


Sipariş Ver
 
 

Oyun Çamurumuz %100 Doğal Ürün sertifikasına sahiptir.

 

 

Pilsan Store

 

 

Bayilik için Pilsan ile irtibata geçebilirsiniz.

Asrın Dragos Anaokulu Asrın Dragos Anaokulu, İstanbul

Okulumuzda çocukların ve bizlerin vazgeçemediği ders haline geldi Oyun Çamuru aktiviteleri. Tasarım ve Boyama gibi sanatsal aktivitelerin yanında deneysel bir ürün bizim için. Teşekkür ederiz.

catikatiilkay catikatiilkay, Blogger - İstanbul

Oyun Çamuru sayesinde biz 2 gündür inanılmaz keyifli ve kaliteli zaman geçiriyoruz çocuklarla.. Ben daha çok keyifliyim ama aktivite esnasında. Bütün stresim döküldü gitti.. Çok iyi geldi çamuru mıncıklamak......

Sinem Altuğ Sinem Altuğ, Ankara

Oğlumun kutuyu gördüğündeki heyecanı için bile değerdi hele Oyun Çamuruyla oynadıktan sonra akşam yatağının kenarına koyması ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösterdi. Sizlerede bu güzel ürün için teşekkür ederim

Esra Aydın Sürmen Esra Aydın Sürmen, Trabzon

Şimdiye kadar kızıma aldığım en güzel hediye olduğunu düşünüyorum onun için bir oyun benim içinse yaptıklarını yıllar boyunca saklayabileceğim çok değerli bir hatıra. Mükemmel ürün ve kaliteli hizmet anlayışınız için teşekkür ederim.

Esin Ece Özsoy Esin Ece Özsoy, Antalya

Kızıma aldıktan sonra elimden düşürmediğim çocuk olasım geldiği kızımın Anne yeter ver artık çamurumu ben oynamak istiyorum yarısı bana yetmiyor diye isyan ettiği ürün.. gerçekten teşekkür ederim bi tane de kendimemi alsam :)))

JoomShaper